Partneři a sponzoři čajovny Koke Iwa

Vážení přátelé,

rádi bychom Vám zde představili naše podporovatele s sponzory, jimž naše čajovna vděčí za jejich podporu, a jednotlivce i společnosti, s kterými čajovna Mechová skála spolupracuje.

 

V roce se 2013 jsme se i my, čajový klub čajovny Mechová skála - Koke Iwa, zúčastnili největšího festivalu čaje v České republice - Čajomír festu. Děkujeme za Čajomír festu za velmi přátelský přístup a i zajištěné příjemné prostředí za účelem propagace čajového umění a našeho klubu.

oficiální stránky Čajomír festu

 

Rádi bychom zde poděkovali společnosti OXALIS, jíž vděčí naše čajová škola za laskavou podporu v oblasti propagace a reklamy. V roce 2012 jsme záhájili spolupráci s tímto bezkonkurenčně nejpopulárnějším prodejcem čaje a kávy v ČR, který šíří povědomí jak o japonském čaji a čajování, tak i o našem čajovém klubu a dětském čajovém kroužku. Můžete se s námi setkat na propagačních akcích týkajících se japonských čajů a čajového obřadu a stejně tak si můžete přečíst články z našeho pera v pravidelém čajovém listu společnosti OXALIS.

oficiální stránky společnosti OXALIS

 

V oblasti propagace naší čajovny bychom rádi poděkovali i největší české internetové databázi českých a slovenských čajoven Čajík.cz za laskavou a velmi přátelskou podporu.

oficiální stránky databáze ČAJÍK.CZ

 

Za maximální vstřícnost a podporu na všech rovinách bychom chtěli tímto vyjádřit i velké poděkování pražskému Hotelu U Martina, v jehož budově se naše čajovna nalézá.

oficiální stránky Hotelu U Martina