Dárkové poukazy, zážitky a ochutnávky

Přemýšlíte-li nad originálním dárkem pro své blízké, v čajovně Koke Iwa Mechová skála nabízíme jedinečné dárkové poukazy v podobě zážitku z japonského čajového obřadu a ochutnávek japonských zelených listových čajů a rýžovích vín. Dárkové poukazy upravujeme dle Vašich konkrétních přání k Vaší maximální spokojenosti.

Nabízíme možnost vyzkoušet si japonský čajový obřad, behěm nějž je připravován vynikající šlehaný čaj přímo před hosty na ohništi, kteří si v průběhu obřadu přímo zapojují. Dále nabízíme na výběr z mnoha listových čajů.

"Naprosto jedinečný zážitek"

☆☆☆☆☆

Poukaz má pevně stanovéne položky v rámci stanovené ceny, které vybereme a uspořádáme dle Vašich preferencí. Hodnota dárkového poukazu je minimálně 450 Kč tj. dva šálky prvotřídního japonského šlehaného čaje a ochutnávka jednoho listového čaje z naší aktuální nabídky v hodnotě .

 

Nejpopulárnější variantou dárkového poukazu je zážitek v podobě japonského čajového obřadu a ochutnávky japonských zelených čajů a rýžového vína pro dvě osoby.

Zážitek v hodnotě 1035 Kč obsahuje

JAPONSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD - 4 x šálek šlehaného čaje nejvyšší kvality M1 ( dva šálky pro jednu osobu  )

OCHUTNÁVKA DVOU JAPONSKÝCH LISTOVÝCH ČAJŮ

RÝŽOVÉ VÍNO -

OCHUTNÁVKA ČAJOVÝCH LÍSTKŮ

"Dokonalý zážitek, který si někdy ráda zopakuji. Nevěděla jsme, co obřad obnáší, ale úplně mě výklad a zapojení do něj naprosto pohltilo."

☆☆☆☆☆