Úvodem

Vážení zákazníci a přátelé, jókoso!

Dovolujeme si Vás srdečně přivítat na nových internetových stránkách čajovny Koke Iwa. Cestou kyberprostoru se Vám budeme snažit lépe přiblížit nejen naši širokou nabídku japonských zelených čajů, čajových propriet, kimon, ale nově i kulturních akcí a dále i aktivity a podniky naší čajové školy. Rádi bychom Vám vedle autentického zážitku přímo v čajovně nabídli i zajímavosti a užitečné informace týkající se nejen čajovny Koke Iwa ale i cesty čaje a její historie formou obrazové materiálu a článků.

V novinkách na úvodní stránce naleznete spolu s těmi nejčerstvějšími podrobnostmi ohledně nově příchozích čajů, zboží a aktuální nabídky i detaily probíhajících kulturních podniků v naší čajovně. V části Čajovna jsme pro Vás shrnuli základní informace o čajovně, obchodu a zboží, které si můžete zakoupit jak v samotné čajovně, tak i skrze náš internetový Eshop. S naším studijním spolkem sadó a čajovým kroužkem pro děti a se všemi potřebnými informacemi se můžete seznámit v části Škola. V Akcích se detailněji dočtete o kulturních aktivitách, workshopech a kroužcích a konečně, máte-li zálibu v umění ča no ju, jistě oceníte část nazvanou Cesta čaje.

Doufáme, že se Vám naše nové stránky zalíbí a stanou se Vaší oblíbenou zátokou klidu a inspirace. Brzy na shledanou u šálku čaje!