Dárkové poukazy, zážitky a ochutnávky

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké?

V čajovně Koke Iwa - Mechová skála nabízíme jedinečné dárkové poukazy, které ocení nejenom znalci čaje nebo nadšenci do japonské kultury, ale každý, kdo rád vyhledává nové zážitky a rád si dopřeje tu nejlepší kvalitu skrze vynikající čaje, profesionální přístup a jedinečný génius loci naší autentické čajovny. V podobě dárkových poukazů v libovolné hodnotě nad 495 Kč nabízíme možnost vyzkoušet si a přímo se zapojit do tradičního japonského čajového obřadu z 16. století, ochutnávku šlehaného čaje prvotřídní kvality a mnoha dalších japonských zelených listových čajů a rýžových vín nebo pochutin.

Dárkové poukazy upravujeme dle Vašich konkrétních přání vždy k Vaší maximální spokojenosti. Poukaz má pevně stanovné položky v rámci uhrazené ceny. Minimální hodnota pro vystavení zážitkového poukazu je 495 Kč obsahující dva šálky šlehaného čaje mačča, připravovaného tradičním způsobem na ohništi přímo před hosty v čajovně a ochutnávku jednoho listového čaje a tradiční směsi čajových lístků a řas. Další možné podoby zážitků naleznete níže na této stránce. 

Na originál zvacího dopisu pro Vás japonskými znaky přepíšeme i jméno obdarovaného pro ještě větší autentičnost a aby se mohl pokochat svým jménem v japonské kaně! Více informací Vám sdělíme na info@kokeiwa.eu nebo ne tel. +420 724 966 744

"Naprosto jedinečný zážitek"

☆☆☆☆☆

 

volba č. 1 našich zákazníků

Nejpopulárnější volbou mezi našimi zákazníky s maximálně pozitivní odezvou je dárkový poukaz v hodnotě 870 Kč primárně určený pro 2 osoby. Hosté si během návštěvy aktivně vyzkouší japonský čajový obřad, tj. se naučí základům japonské etikety, správné zacházení s vějíři a jak se správně pohybovat, přičemž jim bude připraven na ohništi japonský šlehaný čaj té nejvyšší jakosti M1. Hosté se také mohou dle libosti zapojovat od rituálního omývání před čajovnou, po správné pohybování a pití čaje a to vše za maximální pozornosti našeho personálu a aktivního výkladu. Po čajovém obřadu z 16. století hosté dále ochutnají i dva kvalitní japonské zelené listové čaje senča a gjokuro připravované tradicí ze 17. století, japonské rýžové víno a směs čajových lístků a řas spolu s malou sladkostí.

Obsah poukazu v hodnotě 870 kč

japonský čajový obřad ( 2 šálky šlehaného čaje ) včetně kompletního výkladu a demonstrace, ochutnávka dvou listových čajů senča a gjokuro, 1 x rýžové víno sake, 1 x směs čajových lístků a řas, 1 x sušené ovoce

Tuto možnost dárkového poukazu vřele doporučujeme zvláště pro páry! Samozřejmě lze zážitek jakkoliv upravit, tudíž může poukaz zahrnovat namísto dvou šálků šlehaného čaje šálky čtyři.

 

"Dokonalý zážitek, který si někdy ráda zopakuji. Nevěděla jsem, co obřad obnáší, ale úplně mě výklad a zapojení do něj naprosto pohltilo."

☆☆☆☆☆

 

"Bylo to opravdu super"

☆☆☆☆☆

 

volba č. 2 zvýhodněná nabídka pro dva

Chcete-li, aby byl zážitek pro Vaše blízké opravdu exkvizitní, nabízíme i zvýhodněnou variantu poukazu, při níž hosté zakusí vše jako v případě zážitku v hodnotě 750 Kč, nicméně jim namísto dvou šálků vynikajícího šlehaného čaje přípravíme šálky čtyři a především pak ochutnají naše nejlepší sorty listových čajů senča a gyokuro, ručně sbírané a leštěné. A co víc, místo 1370 Kč Vám nabízíme zvýhodněnou nabídku se slevou 15 % jen za 1160 Kč!

Sleva 15 % ! (1370 Kč)

Obsah poukazu v hodnotě 1160 kč

japonský čajový obřad ( 4 šálky šlehaného čaje ) včetně kompletního výkladu a demonstrace, ochutnávka dvou listových čajů senča a gjokuro nejvyšší kvality, 1 x rýžové víno sake, 1 x směs čajových lístků a řas, 1 x sušené ovoce

 

"Naprosto úžasný zážitek, skutečně se jednalo o dokonalý čajový obřad. Prostředí nádherné, čaje perfektní, saké perfektní, zobání perfektní, servis naprosto excelentní. Dozvěděli jsme se neskutečné množství zajímavostí nejen o čajích, ale i o Japonsku a jeho kultuře."

☆☆☆☆☆