Přednášky a autorská vyprávění

Máte zážitky z Japonska, o které byste se rádi podělili s ostatními? Přitahuje Vás Země vycházejícího Slunce a zajímá Vás, jak vlastně život cizince na japonských ostrovech vypadá a co vše je s tím spojeno a co obnáší? Přijďte se zaposlouchat do poutavých příběhů z cest nebo se dokonce o své osobní zážitky podělit v úžasném prostředí japonské čajovny Mechová skála, které k vyprávění o Nipponu přímo vybízí!

Přijďte si vychutnat šálek čaje a nechte se poutavými slovy vypravěče duchem a myslí odnést až na samotné ostrovy ve východních mořích. V čajovně Koke iwa ožívá Japonsko v srdci Prahy každý den! Chcete-li si vyslechnout vyprávění o Japonsku, sledujte oznámení přímo na našich stránkách v sekci Novinky nebo na Facebooku. Neváhejte se informovat i přímo u nás v čajovně, telefonicky nebo přes e-mail.

Máte-li vlastní zážitky a rádi se o ně s námi u šálku čaje podělíte, případně jste ať už znalcem některého z aspektů japonské civilizace nebo jen amatérem zapáleným pro věc, kontaktujte nás na +420 724 966 744 nebo přes náš e-mail info@kokeiwa.eu. Stejně tak Vám rádi sdělíme veškeré podrobnosti i u nás v čajovně.